1850 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Ocieplenie poddasza pianką- zalety izolacji natryskowych

  Ocieplenie poddasza pianką- zalety izolacji natryskowych

  Jeśli nadszedł czas na wybór izolacji termicznej, może okazać się, że ocieplenie poddasza pianką będzie najlepszym wyborem. Dlaczego? Niezależnie od tego, czy budujesz nowy dom, czy zastępujesz istniejącą izolację w swoim obecnym domu, wybierając ocieplenie poddasza pianką natryskową taką jak ICYNENE możesz być pewien, że izolacja będzie przynosiła ogromne korzyści z roku na rok…

  Dlaczego ICYNENE?

  … otóż odpowiedź jest bardzo prosta: wysoka szczelność i bariera powietrzna stwarzana przez piankę natryskową wszędzie tam, gdzie zostanie zastosowana, może pomóc w zmniejszeniu ilości utraty powietrza z domu – powietrza, które ucieka przez wszelkie najdrobniejsze nieszczelności w dachu – a im bardziej skomplikowany dach, tym więcej takich miejsc może powstać. Natryskowa pianka poliuretanowa ICYNENE rozszerza się ponad 100 krotnie w stosunku do pierwotnej wielkości i w ciągu zaledwie kilku sekund od aplikacji, wypełnia wszelkie zakamarki i szczeliny tworząc jednolitą, ciągłą i skuteczną izolację termiczną, minimalizując ryzyko powstawania mostków termicznych.

  Mniejsze zużycie energii…

  Poprzez eliminację wszelkich nieszczelności i zapobiegnięciu utraty powietrza z budynku, zmniejszamy obciążenie systemów grzewczych w okresie zimowym oraz klimatyzacji w ciągu lata, co z kolei może pomóc obniżyć miesięczne rachunki za energię potrzebną do ogrzania czy schłodzenia domu. Dodatkowo Twój dom będzie cieplejszy w zimie i chłodniejszy latem, dzięki czemu będzie wygodniejszy dla Ciebie i Twojej rodziny.

  Czy to nie brzmi jak doskonały powód, by wybrać ocieplenie poddasza pianką ICYNENE?

  Znajdź Autoryzowanego Wykonawcę ICYNENE w Twojej okolicy i poznaj więcej korzyści z ocieplania pianką natryskową ICYNENE.
  Link do mapy Autoryzowanych Wykonawców w Polsce – TUTAJ