2408 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Izolacje natryskowe – gdzie kupić, którą firmę wybrać?

  Izolacje natryskowe – gdzie kupić, którą firmę wybrać?

  Jeśli została już podjęta decyzja o wyborze nowego, bądź wymianie starego ocieplenia na izolacje natryskowe pianką poliuretanową to gratulujemy słusznego wyboru! Decyzja ta z pewnością przyczyni się do polepszenia komfortu termicznego dla mieszkańców domu. Jednak wybór marki produktu, bądź firmy wykonawczej może być dość mylący. Istnieje bowiem wiele możliwości wyboru, a jakość wykonania jest taka samo ważna, o ile nie ważniejsza niż jego koszt.

  Gdzie można kupić izolacje natryskowe?

  Często pewnie zastanawiasz się, gdzie można kupić izolację z natryskowej pianki poliuretanowej? Istnieją już na rynku pianki w aerozolu do samodzielnego montażu, które z pewnością sprawdza się przy małych realizacjach (ociepleniu drzwi, bramy itp.), jednak nie zdadzą egzaminu prze większych powierzchniach. Istnieją również i firmy wykonawcze, które „kuszą” atrakcyjną ceną, ale poszukiwanie najbliższego wykonawcy izolacji natryskowych niekoniecznie zapewni Ci odpowiednią jakość wykonania na jaką zasługuje Twój dom i rodzina.

  Autoryzowani Wykonawcy

  W przypadku wykonywania ocieplenia kanadyjską pianką ICYNENE, tylko odpowiednio wyposażone i przeszkolone firmy posiadają licencję na stosowanie naszych produktów. Kompleksowy program szkoleniowy, obejmujący prawidłową obsługę sprzętu do wykonywania izolacji natryskowych jak i zabezpieczanie miejsca inwestycji przechodzą wszystkie firmy wykonawcze z coroczną jego weryfikacją. Oznacza to, że bez względu na miejsce gdzie znajduje się dom do ocieplenia, otrzymasz produkt o najwyższej jakości i staranności jego wykonania, zapewniając Ci bezpieczeństwo i satysfakcję z jego użytkowania.

  Znajdź Autoryzowanego Wykonawcę ICYNENE w Polsce, aby poznać wiecej powodów, dla których warto wybrać izolacje natryskowe kanadyjską pianką poliuretanową.
  Link do mapy wykonawców w Polsce – TUTAJ