770 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Rozbudowa domu – szybko i solidnie

  Rozbudowa domu – szybko i solidnie

  Rozbudowa domu o przybudówkę, to coraz częściej stosowana metoda na powiększenie powierzchni mieszkalnej. Kiedy okazuje się, że nasz dom jest już dla nas za mały, a wcale nie mamy ochoty na przeprowadzkę, dobrym i powszechnie stosowanym rozwiązaniem jest jego rozbudowa o dodatkowe pomieszczenie bądź nawet kilka pomieszczeń. Najczęściej stosowanym obecnie rozwiązaniem jest wykonanie przybudówki o konstrukcji szkieletowej, ze względu na koszty i szybkość jej wykonania.

  Prawidłowa izolacja

  Jednym z najważniejszych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy rozbudowie domu o przybudówkę, poza oczywistymi kwestiami strukturalnymi, jest sposób jej izolacji. W końcu chcemy, aby nowa część domu była równie solidnie wykonana i ocieplona jak część już istniejąca. Idealną izolacją dla szkieletowej przybudówki jest izolacja z pianki natryskowej, takiej jak np. ICYNENE H2Foam Lite, ponieważ jest izolacją 2 w 1: izolacją termiczną oraz uszczelnianiem powietrznym jednocześnie. Izolacja pianką otwarto komórkową ICYNENE rozszerza się do ponad 100 razy w stosunku do pierwotnego rozmiaru po nałożeniu, co oznacza, że ​​wypełnia wszystkie małe szczeliny i dziury, których może nie dosięgnąć izolacja wykonana z tradycyjnych materiałów. Rezultatem jest skuteczna bariera powietrzna w domu, niezależnie od miejsca jej zastosowania. Dzięki temu wykonane ocieplenie pozbawione jest mostków termicznych, a zatem wykonana izolacja pianką natryskową zapewnia bardziej komfortową temperaturę w dobudowanym pomieszczeniu.

  Kontakt

  Znajdź licencjonowanego wykonawcę izolacji ICYNENE w Twojej okolicy, aby odkryć więcej powodów, dla których rozbudowa domu powinna zostać ocieplona natryskową pianką poliuretanową.
  Link do mapy wykonawców ICYNENE w Polsce – TUTAJ