55675 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Budowa domu, a koszty jego utrzymania

  Budowa domu, a koszty jego utrzymania

  Budowa domu jest realizacją, którą wielu z nas traktuje jako spełnienie największego marzenia. Z reguły zakłada się, iż budując, czy nawet kupując swój nowo wybudowany dom, jego efektywność energetyczna będzie nie tylko wysoka, ale będzie lepsza niż ta w którym wcześniej mieszkaliśmy. Jednak jak pokazuje rzeczywistość, często jest inaczej… Może okazać się, że już w pierwszym miesiącu zimy, będziemy szukali rozwiązania na obniżenie rachunków za ogrzewanie.

  Budowa domu, a izolacje natryskowe

  Pierwszym świetnym krokiem w kierunku optymalizacji wydajności energetycznej nowego domu jest wykonanie izolacji natryskową pianką poliuretanową, taką jak np. ICYNENE H2Foam Lite.
  To, co czyni piankę natryskową ICYNENE idealnym wyborem dla nowo budowanych domów, to jej zdolność do powiększenia się o ok. 100 razy od pierwotnej wielkości, pomagając wypełnić trudno dostępne miejsca i wszelkie szczeliny, zapewniając ciągłość izolacji..

  Powietrzoszczelnosć = energooszczędność

  Izolacja z pianki natryskowej ICYNENE jest w stanie stworzyć skuteczną barierę powietrzną wszędzie tam, gdzie jest stosowana, co przekłada się na zmniejszenie ewentualnych straty powietrza z budynku, a z kolei zmniejszenie ilości wycieku powietrza z domu może mieć bezpośredni wpływ na poprawienie jego efektywności energetycznej.

  Dowiedz się więcej…

  Porozmawiaj z licencjonowanym wykonawcą izolacji natryskowych ICYNENE w Twojej okolicy, aby dowiedzieć się więcej o poprawieniu energooszczędności twojego domu oraz poznaj więcej korzyści, dla których warto wybrać izolację ICYNENE.
  Link do mapy Autoryzowanych Wykonawców – TUTAJ