55675 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Spotkanie Grupy CELS

  Spotkanie Grupy CELS

  Izolacje natryskowe ICYNENE

  W miniony weekend odbyło się spotkanie Grupy CELS – Autoryzowanego Wykonawcy izolacji ICYNENE w Polsce. Na spotkanie przybyli wszyscy doradcy techniczno-handlowi ds. izolacji  oraz ekipy wykonawcze z różnych regionów Polski. Nie zabrakło również przedstawicielstwa z ICYNENE.

  Wymiana doświadczeń

  W ciągu trwającego 2-óch dni spotkania zostały omówione wszelkie zagadnienia z dziedziny izolacji natryskowych pianką poliuretanową – zarówno te dotyczącej obecnej sytuacji na rynku jak i te związane stricte z technologią samego już natrysku. Wśród ciągle rozwijającej się Grupy Wykonawczej CELS prowadzone są cykliczne szkolenia, podczas których pracujący na różnych województwach Polski zarówno doradcy jak i ekipy wykonawcze wymieniają się swoimi zdobytymi doświadczeniami.

  Izolacje natryskowe – rynek w Polsce

  Polska wśród firm wykonujących izolacje natryskowe pianką nazywana jest często „kolebką poliuretanów”, ze względu na ogromną ilość firm wykonawczych oraz ilość producentów pianek i produktów otwartokomórkowych dostępnych na rynku. Obecnie szacuje się, że w Polsce jest już ponad 1000 firm wykonujących ocieplanie pianką, którzy stosują produkty z gamy dostępnych ponad 20 pianek otwartokomórkowych! Na naszym rynku można znaleźć co najmniej 15 producentów oferujących swe materiały o otwartych komórkach. Należy również wspomnieć, ze wśród tych ponad 1000 wykonawców izolacji natryskowych występuje ogromna rotacja. Niemniej jednak grupa wykonawcza CELS to największy wykonawca izolacji pianką otwartokomórkową w Polsce o ogromnym doświadczeniu, powiązany mocno od wielu lat z ICYNENE.

  7 lat razem

  CELS jest Autoryzowanym Wykonawcą ICYNENE od samego początku wejścia kanadyjskiego producenta na rynek Polski – od 2011. Przed rozpoczęciem współpracy z ICYNENE, firma CELS zdobywała doświadczenie na producentach innych pianek – zarówno tych z Polski, jak i zza oceanu.

  Najwyższa jakość wykonania

  Dzięki ogromnemu doświadczeniu Autoryzowanego Wykonawcy w połączeniu ze znakomitymi właściwościami pianek ICYNENE, wykonana izolacja zapewnia wysoki komfort termiczny ocieplanego budynku i przyczynia się do obniżenia rachunków związanych z ogrzewaniem jak i klimatyzowaniem pomieszczeń.
  Wykonane izolacje natryskowe piankami serii H2Foam przez przeszkolonych i certyfikowanych wykonawców objęta jest 25-cio letnią gwarancją producenta na właściwości termiczne i fizyczne. Innymi słowy mówiąc, producent gwarantuje, że wykonana izolacja nie utraci swych właściwości termicznych oraz nie skruszy się, nie odpadnie, nie utleni itp.

  Więcej szczegółów na temat odbytego szkolenia Grupy CELS na stronie www.cels.pl