55675 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Kontrola firm wykonawczych – c.d.

  Kontrola firm wykonawczych – c.d.

  Najwyższa jakość izolacji

  W celu zapewnienia najwyższej jakości wykonania izolacji, jak również i obsługi inwestycji, ICYNENE przeprowadza regularnie szkolenia Autoryzowanych Wykonawców i kontroluje na bieżąco ich stan sprzętu do natrysku, jakość wykonania natrysku pianki, zabezpieczania inwestycji, a nawet przestrzegania zasad BHP.

  Szkolenia…

  W zeszłym miesiącu gościliśmy firmy wykonawcze z Polski w naszym Centrum Szkoleniowym w Pradze. Przez 3 dni omawiane były wszelkiego rodzaju kwestie dotyczące produktów, a także rozwiązań na rynku izolacyjnym.

  Kontrola…

  Firmy należące do grupy Autoryzowanych Wykonawców ICYNENE, są na bieżąco weryfikowane pod wieloma względami. Kilka dni temu „pod lupę” został wzięty wykonawca z województwa lubuskiego – BRADERBUD.
  Po dokonanej kontroli nie stwierdzono żadnych uchybień, przez co jesteśmy pewni, iż wykonanie izolacji pianką natryskową ICYNENE przez Wykonawcę ze Szprotawy zostanie przeprowadzone z uwzględnieniem należytej staranności, a gotowe ocieplenie będzie prawidłowo spełniało swoje właściwości i objęte zostanie aż 25-cio letnią gwarancją producenta.

  Zapraszamy do śledzenia naszego fanpage’a, gdzie można znaleźć na bieżąco informacje na temat rynku izolacyjnego. Link do fanpage’a TUTAJ.