55675 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Izolacja samochodu dostawczego

  Izolacja samochodu dostawczego

  Izolacje natryskowe pianką PUR to nie tylko skuteczna izolacja poddaszy, stropów, czy ścian, to również doskonała izolacja samochodu dostawczego. W zależności od rodzaju samochodu, jak również i jego przeznaczenia, stosuje się odpowiednio piankę o otwartych, bądź zamkniętych komórkach. W przypadku izolacji tak zwanych „blaszaków” nasi autoryzowani wykonawcy stosują głównie piankę otwartokomórkową taką jak ICYNENE H2Foam Lite, która poza znakomitymi właściwościami higrotermicznymi stanowi dodatkowo izolację akustyczną, co w bardzo dużym stopniu poprawia komfort użytkowania auta, bowiem doskonale wygłusza samochód dostawczy. Pianka otwartokomórkowa jest również na tyle elastycznym materiałem, iż pracuje razem z blaszaną konstrukcją samochodu dostawczego. Ponad to daje się w dość łatwy i szybki sposób „uformować” tak aby nie przeszkadzała podczas dalszej zabudowy busa.
  W przypadku ocieplania kontenerów/chłodni, które bardzo często nie będą dodatkowo zabudowywane, stosowana jest najczęściej pianka zamkniętokomórkowa, która zabezpieczona dodatkową warstwą ochronną przeciw UV doskonale sprawdza się w roli izolacji termicznej takich samochodów dostawczych.

  Skontaktuj się z naszymi autoryzowanymi wykonawcami izolacji ICYNENE w Polsce i dowiedz się jaki rodzaj pianki należy zastosować w izolacji twojego samochodu dostawczego.
  Link do mapy wykonawców – TUTAJ.