82595 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Izolacja natryskowa w domu pasywnym

  Izolacja natryskowa w domu pasywnym

  Izolacja natryskowa pianką poliuretanową może pomóc w poprawieniu komfortu Twojego domu pasywnego

  Kiedy zastanawiasz się nad budową, bądź przekształceniem swojego już istniejącego domu w dom pasywny, istnieje wiele szczegółów, które należy wziąć pod uwagę.
  Jednym z najważniejszych aspektów jest wybór właściwej izolacji, ponieważ musi ona być wysoce wydajna i zapewniać 100% szczelność. Idealną izolacją jest izolacja z pianki natryskowej, taka jak ICYNENE H2Foam Lite, która pomoże w przebudowie domu w kierunku standardu budownictwa pasywnego.

  Powietrzoszczelność

  Cechą wyróżniającą izolację pianką ICYNENE jest jej zdolność do rozszerzania się w ciągu kilku sekund w celu wypełnienia wszelkich małych szczelin i zakamarków, niezależnie od tego, gdzie jest stosowana. To, wraz z doskonałą izolacyjnością pianki ICYNENE, może stworzyć skuteczną szczelność powietrzną w Twoim domu, zapewniając Tobie i Twojej rodzinie wysoki komfort termiczny przez cały rok.

  Zapewniona powietrzoszczelność przez izolację natryskową ICYNENE, z odpowiednią wentylacją w budynku, pomaga zmniejszyć występowanie mostków termicznych i przewiewów w domu, co przyczynia się do bardziej komfortowej przestrzeni do życia dla całej rodziny.

  Dom pasywny to coś więcej niż tylko wysoce wydajna izolacja, ale wysoce wydajna izolacja może pomóc w uzyskaniu domu pasywnego.

  Znajdź Autoryzowanego Wykonawcę ICYNENE

  Porozmawiaj z licencjonowanym wykonawcą izolacji natryskowej ICYNENE w Twojej okolicy, aby poznać więcej powodów, dla których pianka ICYNENE jest idealnym wyborem dla Twojego domu pasywnego lub innego projektu z zakresu efektywności energetycznej.
  Link do mapy autoryzowanych wykonawców w Polsce TUTAJ.