• Szukanie licencjonowanego wykonawcy do instalacji pianki PUR

  Szukanie licencjonowanego wykonawcy do instalacji pianki PUR

  Każda izolacja różni się od siebie pod wieloma względami. Na rynku dostępne są materiały izolacyjne, którymi można wykonać ocieplenie we własnym zakresie, bowiem projekty typu „zrób to sam” z reguły są najtańszym rozwiązaniem, ale z drugiej strony czy aby na pewno najlepszym?
  Jednak w przypadku ocieplenia pianką poliuretanową, nie ma możliwości wykonania izolacji we własnym zakresie, i tutaj ważne jest znalezienie licencjonowanego wykonawcy.

  Może wydawać się Tobie, że wykonanie izolacji natryskowej pianką nie wymaga wcale licencjonowanego wykonawcy, ale z naszego punktu widzenia jest wiele powodów, dla których firmy wykonawcze tak jak autoryzowani wykonawcy izolacji ICYNENE powinni przejść przez cały proces certyfikacji.

  Po pierwsze ICYNENE współpracuje tylko i wyłącznie z firmami, które przeszły kompletne szkolenie oraz trening w zakresie właściwego obchodzenia się z materiałem dostarczanym przez ICYNENE. Po drugie, firma wykonawcza przeszkolona zostaje w zakresie radzenia sobie w „trudnych sytuacjach” np. kiedy dochodzi do rozbieżności ciśnień na maszynie i stosunek proporcji materiału zostaje zaburzony, co może spowodować, że wykonana izolacja może być nieskuteczna lub utwardzona w niewłaściwy sposób.

  Te ważne aspekty szkoleń i treningów, które ICYNENE wymaga od swoich kontrahentów, oznaczają iż Ty jak klient i właściciel domu masz pewność, że wrócisz do domu z prawidłowo wykonaną izolacją – do domu bardziej komfortowego.

  Porozmawiaj z licencjonowanym wykonawcą izolacji z pianki ICYNENE w Twojej okolicy, aby znaleźć więcej powodów, dla których izolacja ICYNENE jest właściwym wyborem do poprawienia komfortu Twojego domu.
  Mapy licencjonowanych wykonawców -> tutaj