82595 posadzonych drzew
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
więcej informacji
 • Rola izolacji natryskowych w domach energooszczędnych

  Rola izolacji natryskowych w domach energooszczędnych

  Jeśli budujesz swój nowy dom, bądź jesteś w trakcie renowacji obecnego to jest to dobry moment aby pomyśleć o maksymalizacji jego efektywności energetycznej.
  Domy energooszczędne są doskonałym wyborem patrząc na ochronę środowiska, ale także przynoszą korzyści dla domowego budżetu, dzięki zmniejszonemu zapotrzebowaniu na energię. Wiele inwestycji w bardziej „ekologiczne” materiały budowlane mogą zapewnić doskonały zwrot z inwestycji, wliczając w to również izolację natryskową pianką poliuretanową.

  W jaki sposób izolacja z pianki natryskowej takiej jak np. ICYNENE może pomóc w tworzeniu bardziej wydajnych domów? Otóż kluczem jest zdolność pianki ICYNENE do rozprężania i wypełniania każdej szczeliny oraz luki wszędzie tak gdzie jak aplikowana, co zapewnia 100% szczelność. To uszczelnienie powietrzne przyczynia się do redukcji utraty powietrza  i tym samym przyczynia się do zmniejszenia ilości energii potrzebnej do ogrzania budynku.
  Korzystanie z mniejszej ilości energii może doprowadzić do obniżenie miesięcznych rachunków za ogrzewanie, co ma szczególne znaczenie podczas ekstremalnie mroźnych dni.

  Domy energooszczędne to nie tylko sposób na przyszłość – są również dobrym sposobem do inwestowania. Izolacja natryskowa pianka taką jak np. ICYNENE, która objęta jest aż 25-cio letnią gwarancją producenta, może pomóc w osiągnięciu efektywności energetycznej, której szukasz dla Twojego domu.

  Porozmawiaj z autoryzowanym wykonawcą izolacji natryskowej ICYNENE w Twojej okolicy, aby poznać więcej korzyści i powodów dla których to właśnie izolacja ICYNENE jest idealnym wyborem do osiągnięcia w pełni energooszczędnego domu.